1. ראשי
  2. מידע שימושי
  3. 7 טיפים לבחירת מורה נהיגה ברחובות

7 טיפים לבחירת מורה נהיגה ברחובות

אנו מביאים כאן את שבעת הנקודות שאנו נותנים עליהם דגש ברמת השירות וברמה המקצועית, אנו ממליצים לכל מי שמעונין או מעוניינת ללמוד נהיגה לבדוק לפני שהוא/היא סוגר/ת עם מורה נהיגה ברחובות.

  • הכול מתחיל מהחבר'ה… הדרך להגיע למורה נהיגה טוב הוא לברר אצל החברים שכבר הוציאו רישיון אצל מי הם למדו והאם יש לו כישורי הוראה. במקביל תוכלו 'לגגל', חיפוש קצר בגוגל והצצה בעמוד ההמלצות יתנו לכם אינדיקציה טובה למורה נהיגה טוב.
  • בררו האם המורה מקדם את הלקוחות לקבלת הרישיון. מורה נהיגה ברחובות לא רק ילמד את מלאכת הנהיגה כראוי אלא גם יספק טיפים ורעיונות כיצד לעבור בקלות את מבחני התיאוריה והטסט. לאחר כל טסט נכשל הוא מנתח את המצבים והסיטואציות שגרמו לכישלון ומתמקד בטעויות ובנקודות התורפה של המתלמד.
  • אתם ודאי מכירים את עצמכם, אם אתם חרדתיים במידה מסוימת ואתם חוששים מעצם פעולת הנהיגה, מורה הנהיגה במקרה הזה צריך ללבוש במידה מסוימת כובע של פסיכולוג וללוות אתכם עד שתירגעו ולבסוף להגיע לרישיון. ואגב, יש פתרון לאנשים חרדתיים, הפתרון הוא סימולטור מתקדם שמדמה נהיגה אמתית בשטח ולאחר כמה התנסויות הוא מוריד מאוד את מפלס החרדה.
  • הטיפ הבא הוא על דרך השלילה: אין דבר כזה מורה 'שמעביר' טסטים. הסטטיסטיקה מצביעה על כ-0.2 אחוז מהאוכלוסייה שעוברת טסט ראשון, המשמעות היא שכל אחד שלומד לנהיגה נמצא בהסתברות של 80% לא לעבור טסט ראשון. אין לזה קשר למורה כזה או אחר.
  • המחירים בין המורים השונים הם פחות או יותר סטנדרטיים, לכן עדיף לברר מחיר לפני כן, רק כדי לדעת אם הוא לא מפריז במחיר. מורה נהיגה ברחובות אמור לעלות בסביבות ה-120-140 ₪ לשיעור בן 45 דקות.
  • לפני שאתם סוגרים עם מורה נהיגה ברחובות בררו אם הוא מלמד בשעות המתאימות לכם, אם אתם לומדים או עובדים לפני הצהריים ואתם מעוניינים ללמוד רק בשעות הערב, בררו אם הדבר אפשרי אצלו.
  • נסיים במעט ציניות… לא מומלץ ללמוד אצל מורה נהיגה מדי טוב, כך לא תמהרו לסיים, תרצו ללמוד עוד ועוד…
תפריט
נגישות